Novinky - Britská dlhosrstá mačka, Highlander, Britanica


web counter
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Novinky

27.VIII.2013 som pridal daľšiu chv.stanicu na tieto stránky, ktorá sa bude venovať chovu britských dlhosrstých mačiek - Diamond Velvet,CZ. Prajem veľa úspecov pani chovateľke Kateřine Řídkej z Mladej Boleslavi.

14.VII.2013 dnes odišla do nového domova , do chov.stanice Nafuhari Paka CZ z obce Kosořice - Dobrovice (pri Mladej Boleslavi), k pani chovateľke Monike Sičákovej, mačička Elen Laugaricio. Je to krásna chovná mačička a určite jej potomstvo podporí chov a uznanie týchto krásnych mačiek vo FIFe.


Dlhosrsté britské mačiatka na predaj
www.laugaricio.im

5.8.2012 dnes som pridal ďalšiu dlhosrstku na stránku dlhosrstých britských mačiek : Chantalle Special Edition, SK
6.7.2010 prišla na Slovensko nová dlhosrstá  čierno strieborná mramorová mačička Cindarella z Nemecka z Berlína. Má výrazný kontrast a krásne zelené oko.

Dnes 8.XI.2009 sa v Žiline konala medzinárodná výstava mačiek FIFe a jej súčasťou bola aj špeciálna výstava "Britských dlhosrstých mačiek". Zúčastnilo sa jej 17 týchto krásnych mačiek  z Čiech, Poľska a Slovenska. Naša snaha mala veľký ohlas aj u divákov a veríme , že takáto výstava sa nekonala poslednýkrát. Len škoda je , že chovatelia zo susedného Rakúska sa nezúčastnili na výstave napriek nášmu pozvaniu.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky

Cheap Golden Goose Sneakers Sale - Golden Goose Outlet,Cheap Golden Goose Sneakers Sale - Golden Goose Outlet